9 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Західна покрівельна компанія «ЗАХІД-ДАХ»

Сходи на горище

Сходи на горище - забезпечують легке та безпечне піднімання на нежиле горище без необхідності монтажу дорогих і габаритних стаціонарних сходів.

Переваги:

- Економія площі - під час складання та розкладання драбини не вимагають багато простору, а після складання "ховаються" в стелю, економлячи тим самим місце в приміщенні, в якому були встановлені.

- Легкий монтаж - Система монтажу дозволяє легко встановити сходи за допомогою двох людей, відрегулювати довжину драбини до висоти приміщення.

- Гарантія - всі сходи на горище мають 3 роки гарантії.

1) Сходи ALTAVILLA - 100% виготовлені з бука або з бука та сосни, мають термоізоляційну кришку, надійний металічний замок та проти ковзні насічки на сходинках. Допустиме навантаження – 200 кг

2) Сходи Oman - дозволяють зручно і безпечно підніматися на горище або мансарду. Польська компанія Oman належить групі Європейських виробників складних горищних драбин. Основними перевагами горищних драбин на горище OMAN є компактність, функціональність, зручне і безпечне користування, добра теплоізоляція, екологічність. Вони можуть витримувати навантаження до 260 кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner