9 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Західна покрівельна компанія «ЗАХІД-ДАХ»

Мансардні вікна

VELUX-про компанію

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардні вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардні вікон по всьму світі.

Тисячі українців висловили довіру продуктів VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Вже 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику. А отже, споживачі мансардні вікна VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс, та на консультації провідних спеціалістів компанії.

Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосередженні в 11 країнах.

В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектоване продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заплави

VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (оточуюче середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардні вікна VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардні вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

Проекти, реалізовані за підтримки VELUX, такі як, Активний будинок, Model Home 2020,  формують сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла. 

Корисні посилання

·         www.velux.ua

·         https://www.youtube.com/user/VELUXUkraine - більше відео про мансардні вікна, встановлення, штори та аксесуари

·         https://www.facebook.com/VELUXUkraine -дізнавайтесь білше про новини від компанії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner